WITAMY W VIETNAM-VISA.PL

Wiodący serwis online Wizy Wietnamskiej w Polsce

Vietnam-visa.pl został uruchomiony by oferować wizę Wietnamu, jako usługę po przyjeździe dla obywateli Polski (Polaków) i osób mieszkających w Polsce i chcących podróżować do Wietnamu. Prosimy pamiętać, że NIE jesteśmy oficjalną stroną internetową Rządu Wietnamu.

Od 2014 roku jesteśmy jedną z wiodących agencji online w Wietnamie, specjalizując się w wizach, jako usłudze w chwili przyjazdu do Wietnamu. Z ponad 10 letnim doświadczeniem gwarantujemy wsparcie naszym Klientom poprzez profesjonalne doradztwo i obsługę. Zwracając się do nas po pomoc z pewnością łatwo otrzymasz pełne informacje o Wizie Wietnamskiej a w szczególności Wizie, jako usłudze w chwili przyjazdu. Jeśli jesteś teraz w Polsce i chcesz uzyskać w kompletną wizę zanim przybędziesz do Wietnamu, skontaktuj się z najbliższą Ambasadą Wietnamu w Polsce. Opłaty za VOA złożoną poprzez Vietnam-visa.pl mogą być wyższe lub niższe niż za wizę otrzymaną w Ambasadzie Wietnamu, jako, że opłaty w ambasadach mogą różnić się w zależności od przypadku.

Skontaktuj się z nami poprzez Infolinię +84.946.583.583 | Email: [email protected] | [email protected]Czat na żywo dla szybkich odpowiedzi

O WIZIE WIETNAMISKIE W CHWILI PRZYJAZDU

Dlaczego wybrać VOA (Vietnam Visa On Arrival) z Polski

Chcąc powitać więcej gości z zagranicy w Wietnamie, Rząd Wietnamski wydał wiele otwartych opisów zasad odnośnie Wizy do Wietnamu dla cudzoziemców. Równocześnie zamiast odwiedzać Ambasadę Wietnamu w celu uzyskania wizy do Wietnamu, goście z Polski lub inni wybierający się tam mogą cieszyć się bardziej wygodną drogą uzyskania wizy starając się o Wizę online w chwili przyjazdu (VOA).

Dzięki temu sposobowi usługi, goście z Polski są łatwiej i prościej przygotowani do procedury otrzymania wizy Wietnamu. Turyści z Polski używając Wizy w chwili przyjazdu mają do dyspozycji o wiele prostszą procedurę uzyskania wizy w celu podróżowania do Wietnamu, postępując jedynie według tych 4 prostych kroków: (1) Wypełnij Formularz Aplikacji Online; (2) Dokonaj płatności za usługę; (3) Poczekaj 1-2 dni  robocze (dla wiz turystycznych) lub 7 dni  robocze (w przypadku wiz biznesowych) by otrzymać List potwierdzający Wizę; oraz (4) Podstempluj wizę w chwili przyjazdu na lotnisku międzynarodowym w Wietnamie.

Jakie korzyści otrzymam, jeśli wybiorę VOA?

 • ZAUFANIE

  Nie martw się, jako, że Wiza w chwili przyjazdu (VOA) oferowana przez Vietnam-visa.pl jest podobna do wizy wydanej przez Ambasadę Wietnamu w Polsce i inne kraje. Możesz zaufać naszym usługom, jako, że VOA i wiza otrzymana w ambasadach są tymi samymi dokumentami i te same ograniczenia i warunki są nałożone na nie.

 • WYGODA

  VOA jest łatwa do skorzystania przy aplikacji wszędzie z każdego urządzenia z dostępem do Internetu. Nie musisz wysyłać paszportu ani żadnych dokumentów jak również unikniesz kolejek w Ambasadzie Wietnamu.

 • ELASTYCZNOŚĆ

  Używając VOA na www.vietnam-visa.pl, możesz w całości kontrolować swój czas przebywania w Wietnamie oraz w razie potrzeby zmienić swój plan podróży w ostatnich minutach w przeciągu kilku dni czy nawet szybciej.

 • USŁUGA W RAZIE NAGŁEJ POTRZEBY

  Jeśli jesteś w nagłej potrzebie, nie wahaj się poinformować o tym Vietnam-visa.pl, jako, ze gwarantujemy pomóc Ci tak szybko jak to możliwe. Tylko w 4 godziny (super szybka usługa) po wysłaniu przez Ciebie informacji, masz pewność otrzymać list potwierdzający wizę.

 • OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW

  VOA pomoże Ci zaoszczędzić koszty przybycia do Ambasady Wietnamu w Polsce a nawet zminimalizować Twój czas oczekiwania na wizę. Właściwie, Vietnam-visa.pl otrzymała informację zwrotną od Klienta, że całkowity koszt opłat za usługę i podstemplowanie w przypadku VOA jest niższy niż w pełni ważna wiza z Ambasady. Tym samym gorąco rekomendujemy byś skontaktował się z tymi osobami, które kiedykolwiek aplikowały po VOA w Polsce dla porównania.

Czym jest proces pracy nad VOA?

 • WYPEŁNIJ FORMULARZ APLIKACJI ONLINE POTRZEBNY DO LISTU AKCEPTUJĄCEGO WIZĘ

  Z ponad 10 letnim doświadczeniem, Vietnam-visa.pl odgrywa rolę mostu łączącego Ciebie i Urząd Imigracyjny Wietnamu w kontekście procesowania listu akceptującego wizę. Używając VOA możesz wypełnić formularz aplikacji online, następnie poczekać 1-2 dni  robocze (dla wiz turystycznych) lub 7 dni  robocze (w przypadku wiz biznesowych) by otrzymać list akceptujący wydany przez Urząd Imigracyjny Wietnamu.

 • OTRZYMAJ LIST AKCEPTUJĄCY WIZĘ WYSŁANY CI POPRZEZ EMAIL

  Kiedy prześlesz swój formularz aplikacyjny do Vietnam-visa.pl, bierzemy odpowiedzialność za wysłanie do Ciebie listu akceptującego wizę poprzez email, w którym będzie Twoje imię, nazwisko, narodowość, daty przyjazdu i wyjazdu po 1-2 dni  robocze (dla wiz turystycznych) lub 7 dni  robocze (w przypadku wiz biznesowych) wraz ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi wymaganych dokumentów by pomóc Ci łatwo otrzymać w pełni ważną wizę na lotnisku, na które przybędziesz w Wietnamie. Pamiętaj by przeczytać wszystkie informacje uważnie zanim przyjedziesz do Wietnamu.

 • PODSTEMPLUJ WIZĘ W CHWILI PRZYJAZDU

  Kiedy przybędziesz na międzynarodowe lotnisko w Wietnamie jedyne, co musisz zrobić to przedstawić wszystkie przygotowane dokumenty (w tym list akceptujący wizę, oryginał paszportu, formularz wejścia i wyjścia), jedno zdjęcie paszportowe i opłatę za pieczątkę w dolarach amerykańskich) Urzędnikowi Imigracyjnemu. Następnie Twoja wiza zostanie podstemplowaną w Twoim paszporcie. I… nadszedł czas na rozpoczęcie Twojej podróży po Wietnamie!

JAK APLIKOWAĆ O WIZĘ WIETNAMSKĄ Z POLSKI?

Dla posiadaczy Polskich Paszportów

Posiadacze polskiego paszportu przybywający w jakichkolwiek celach imigracyjnych, od podróży biznesowej/wakacji aż do wizyty u przyjaciół/rodziny muszą otrzymać Wietnamską wizę wjazdową oraz legalną wizę do Wietnamu. Na szczęście Polacy mogą skorzystać z dwóch dróg aplikacji o Wizę do Wietnamu, to znaczy:

Otrzymanie w pełni ważnej wizy do Wietnamu w Ambasadzie Wietnamu w Polsce (droga tradycyjna, wiza otrzymana w Ambasadach Wietnamu)

Otrzymanie wizy Wietnamskiej w najbliższej Ambasadzie Wietnamu to opcja dla tych, którzy chcą podróżować do Wietnamu ziemią/morzem lub by otrzymać w pełni ważną wizę w paszporcie jeszcze przed przyjazdem. Najbliższa Ambasada Wietnamu znajduje się w Polsce. W celu uzyskania szczegółowych informacji kontaktowych o Ambasadzie Wietnamu w Polsce, kliknij tutaj: Ambasada Wietnamu.

Lub,  aplikując o Wizę Wietnamską online (Visa w chwili przyjazdu VOA) na Vietnam-visa.pl (visa otrzymana na Międzynarodowych Lotniskach w Wietnamie).

Kiedy zaaplikujesz online w celu uzyskania wizy do Wietnamu na Vietnam-visa.pl, prześlemy Ci email z wstępnie zaakceptowanym listem dotyczącym Twojej aplikacji o wizę (po maksymalnie 2 dniach roboczych w przypadku normalnej usługi). Otrzymasz stempel na wizie zaraz po przyjeździe na lotnisko w Wietnamie. Pomimo faktu, że opcja wizy w chwili przyjazdu jest niezwykłą zaletą, szczególnie dla tych mieszkających daleko od Ambasady Wietnamu, dostępna jest JEDYNIE dla cudzoziemców przybywających do Wietnamu DROGĄ POWIETRZNĄ.

Dla innych osób pozostających w Polsce

Osoby mieszkające w Polsce muszą upewnić się czy Twoje narodowości są uwzględnione na liście wyjątków Wizy Wietnamskiej (lista narodowości, która jest dopuszczona do wjazdu do Wietnamu bez konieczności posiadania wizy wjazdowej) czy też nie. Jeśli nie, z pewnością wymagana jest wiza wjazdowa do Wietnamu.

Po pierwsze sprawdź wymagania odnośnie wizy do Wietnamu

Po pierwsze, sprawdź czy Twoja narodowość może skorzystać z usługi Wizy Wietnamskiej w chwili przyjazdu. Możesz sprawdzić wymagania odnośnie wizy Wietnamu tutaj: https://www.vietnam-visa.com/vietnam-visa-requirements/

Po drugie postępuj według tych prostych kroków by otrzymać Wizę Wietnamską online

Jeśli masz możliwość skorzystania z wizy do Wietnamu w chwili przyjazdu, możesz postępować według naszych prostych kroków by aplikować o swoją wizę poprzez zabezpieczony formularz aplikacyjny.

Po trzecie skontaktuj się z najbliższą Ambasadą Wietnamu

Jeśli wiza w chwili przyjazdu nie jest dostępna dla Twojej narodowości lub chcesz otrzymać w pełni ważną wizę poprzez Ambasadę Wietnamu, skontaktuj się z najbliższą Ambasadą Wietnamu w celu aplikacji o wizę lub dalsze informacje. Będzie lepiej, jeśli skontaktujesz się z ambasadą przez telefon zamiast poprzez email w celu uzyskania szybszej odpowiedzi. Procedura aplikacji w Ambasadzie Wietnamu może zająć około 4-5 lub nawet 7 dni roboczych, dlatego skontaktuj się z nią odpowiednio wcześnie by otrzymać wizę zanim rozpoczniesz podróż do Wietnamu.

PROCEDURA APLIKACJI:
ZOBACZ JAK DZIAŁA WIZA WIETNAMSKA W CHWILI PRZYJAZDU!

KROK 1
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Wypełnij zabezpieczony formularz aplikacyjny online. Wymaga się byś wpisał dokładne informacje osobiste osoby aplikującej, które pasują do informacji w danym paszporcie.

Formularz aplikacji online >>

KROK 2
DOKONAJ PŁATNOŚCI

Sprawdź raz jeszcze Twoje informacje, następnie potwierdź I zapłać za usługę. Płatność może być dokonana przy użyciu Karty Kredytowej / debetowej poprzez OnePay/PayPal lub w gotówce poprzez Western Union.

Instrukcje dotyczące opłat za Wizę >>

KROK 3
OTRZYMAJ LIST AKCEPTUJĄCY

Twój list akceptujący wizę zostania wysłany do Ciebie poprzez email w przeciągu 1-2 dni roboczych (dla wiz turystycznych) wraz ze szczegółowymi instrukcjami dotyczącymi niezbędnych dokumentów by otrzymać pieczątkę na wizie w chwili przyjazdu na lotnisko w Wietnamie.

O wizie w chwili przyjazdu >>

KROK 4
PODSTEMPLUJ WIZĘ

Przedstaw swój paszport, list akceptujący wizę, 2 zdjęcia, formularz aplikacji Wejścia i Wyjścia razem z opłatą za podstemplowanie (rekomendowany jest dolar amerykański) urzędnikom imigracyjnym na lotnisku, na które przybędziesz.

Nowy Formularz Wejścia i Wyjścia >>

OPŁATA ZA WIZĘ WIETNAMSKĄ

Ile w całości kosztuje VOA?

Kiedy aplikujesz o wizę w chwili przyjazdu z Polski musisz wiedzieć, że istnieją dwa rodzaje opłat, które na pewno będziesz musiał wnieść:

 • Opłata za usługę:jest opłatą jaką ponosisz na rzecz Vietnam-visa.pl w celu procesowania Twojej aplikacji o wizę i wydanie listu akceptującego wizę wydany dla Ciebie przez Wietnamski Urząd Imigracyjny;
 • Opłata za podstemplowanie:jest opłatą, którą musisz wnieść w Biurze Imigracyjnym na międzynarodowym lotnisku w Wietnamie by Twoja wiza była podstemplowana w Twoim paszporcie.

WIZA TURYSTYCZNA

 • 1 MIESIĘCZNY WJAZD POJEDYNCZY
  (Normalna usługa)
 • 1 osoba
  US$21/osoba
 • 2 osób
  US$18.25/osoba
 • 3 – 5 osób
  US$17.25/osoba
 • 6 – 9 osób
  US$15.25/osoba
 • 10 upwards
  US$14/osoba
 • Pilna usługa
  Plus US$10/osoba
 • Bardzo pilna usługa (4 godziny robocze).
  Plus US$25/osoba
 • Bardzo pilna usługa (2 godziny robocze).
  Plus US$50/osoba
 • Opłata za podstemplowanie
  US$25/osoba
 • 1 MIESIĘCZNY WJAZD WIELOKROTNY
  (Normalna usługa)
 • 1 osoba
  US$26/osoba
 • 2 osób
  US$23.25/osoba
 • 3 – 5 osób
  US$22.25/osoba
 • 6 – 9 osób
  US$19.25/osoba
 • 10 upwards
  US$17/osoba
 • Pilna usługa
  Plus US$10/osoba
 • Bardzo pilna usługa (4 godziny robocze).
  Plus US$25/osoba
 • Bardzo pilna usługa (2 godziny robocze).
  Plus US$50/osoba
 • Opłata za podstemplowanie
  US$50/osoba
 • 3 MIESIĘCZNY WJAZD POJEDYNCZY
  (Normalna usługa)
 • 1 osoba
  US$34/osoba
 • 2 osób
  US$30.25/osoba
 • 3 – 5 osób
  US$28.25/osoba
 • 6 – 9 osób
  US$26.25/osoba
 • 10 upwards
  US$22/osoba
 • Pilna usługa
  Plus US$10/osoba
 • Bardzo pilna usługa (4 godziny robocze).
  Plus US$25/osoba
 • Bardzo pilna usługa (2 godziny robocze).
  Plus US$50/osoba
 • Opłata za podstemplowanie
  US$25/osoba
 • 3 MIESIĘCZNY WJAZD WIELOKROTNY
  (Normalna usługa)
 • 1 osoba
  US$55/osoba
 • 2 osób
  US$52.25/osoba
 • 3 – 5 osób
  US$46.75/osoba
 • 6 – 9 osób
  US$39.05/osoba
 • 10 upwards
  US$33/osoba
 • Pilna usługa
  Plus US$10/osoba
 • Bardzo pilna usługa (4 godziny robocze).
  Plus US$25/osoba
 • Bardzo pilna usługa (2 godziny robocze).
  Plus US$50/osoba
 • Opłata za podstemplowanie
  US$50/osoba

VISA BUSINESS

 • 1 MIESIĘCZNY WJAZD POJEDYNCZY
  (Normalna usługa)
 • 1 osoba
  US$110/osoba
 • 2 osób
  US$105/osoba
 • 3 – 5 osób
  US$103/osoba
 • 6 – 9 osób
  US$101/osoba
 • 10 upwards
  US$99/osoba
 • Pilna usługa (3 dni robocze)
  Plus US$30/osoba
 • Bardzo pilna usługa (2 dni robocze).
  Plus US$50/osoba
 • Opłata za podstemplowanie
  US$25/osoba
 • 3 MIESIĘCZNY WJAZD POJEDYNCZY
  (Normalna usługa)
 • 1 osoba
  US$146/osoba
 • 2 osób
  US$139/osoba
 • 3 – 5 osób
  US$135/osoba
 • 6 – 9 osób
  US$133/osoba
 • 10 upwards
  US$130/osoba
 • Pilna usługa (3 dni robocze)
  Plus US$30/osoba
 • Bardzo pilna usługa (2 dni robocze).
  Plus US$50/osoba
 • Opłata za podstemplowanie
  US$25/osoba
 • 3 MIESIĘCZNY WJAZD WIELOKROTNY
  (Normalna usługa)
 • 1 osoba
  US$174/osoba
 • 2 osób
  US$166/osoba
 • 3 – 5 osób
  US$162/osoba
 • 6 – 9 osób
  US$159/osoba
 • 10 upwards
  US$155/osoba
 • Pilna usługa (3 dni robocze)
  Plus US$30/osoba
 • Bardzo pilna usługa (2 dni robocze).
  Plus US$50/osoba
 • Opłata za podstemplowanie
  US$50/osoba
 • 6 MIESIĘCZNY WJAZD WIELOKROTNY
  (Normalna usługa)
 • 1 osoba
  US$361/osoba
 • 2 osób
  US$344/osoba
 • 3 – 5 osób
  US$333/osoba
 • 6 – 9 osób
  US$326/osoba
 • 10 upwards
  US$320/osoba
 • Pilna usługa (3 dni robocze)
  Plus US$30/osoba
 • Bardzo pilna usługa (2 dni robocze).
  Plus US$50/osoba
 • Opłata za podstemplowanie
  US$95/osoba
 • 1 ROK WJAZD WIELOKROTNY
  (Normalna usługa)
 • 1 osoba
  US$498/osoba
 • 2 osób
  US$498/osoba
 • 3 – 5 osób
  US$483/osoba
 • 6 – 9 osób
  US$472/osoba
 • 10 upwards
  US$462/osoba
 • Pilna usługa (3 dni robocze)
  Plus US$30/osoba
 • Bardzo pilna usługa (2 dni robocze).
  Plus US$50/osoba
 • Opłata za podstemplowanie
  US$135/osoba

CZYM JEST OPŁATA ZA USŁUGĘ?

Opłata za usługę jest opłatą wnoszoną na rzecz Vietnam-visa.pl za dokonanie pracy dokumentacyjnej i związanej z papierami w Twoim imieniu by wysłać Twoją aplikację o wizę do Wietnamskiego Urzędu Imigracyjnego w celu uzyskania listu akceptującego wizę, w tym działania takie jak:

Zebranie i dokładne sprawdzenie Twoich informacji związanych z wizą poprzez naszą stronę internetową;

Skontaktowanie się z Tobą w celu podwójnego sprawdzenia Twoich informacji związanych z wizą;

Przeniesienie Twoich informacji związanych z wizą na aplikację o wizę;

Wysłanie Twojej aplikacji w Twoim imieniu do Wietnamskiego Urzędu Imigracyjnego;

Powiadomienie Ciebie poprzez email o harmonogramie procesowania listu akceptującego wizę;

Postępowanie zgodnie z innymi procedurami związanymi z regulacjami Urzędu Imigracyjnego by otrzymać list akceptujący wizę wydany przez Urząd Imigracyjny;

Wysłanie do Ciebie listu akceptującego wizę w ciągu 2 dni  robocze (dla wiz turystycznych) lub 7 dni  robocze (w przypadku wiz biznesowych) .

Prosimy pamiętać, że opłata za usługę musi być opłacona w pełni z góry by rozpocząć proces otrzymania listu akceptującego wizę w 2 dni  robocze (dla wiz turystycznych) lub 7 dni  robocze (w przypadku wiz biznesowych) lub nawet szybciej pilne i bardzo pilne usług.

HOW ABOUT THE STAMPING FEE?

Opłata za podstemplowanie jest to opłata dla tych osób korzystających z metody wizy w chwili przyjazdu i jest obowiązkowa, należy ją zapłacić bezpośrednio u Urzędników Imigracyjnych w gotówce (w Biurze/Stoisku Imigracyjnym) w chwili Twojego przyjazdu na lotnisko w Wietnamie (lotniska międzynarodowe Noi Bai, Tan Son Nhat lub Da Nang) by Twoja wiza została podstemplowana w Twoim paszporcie. Opłata jest pobiera przez Urzędników Imigracyjnych i obowiązkowa dla tych osób, które korzystają z metody wizy w chwili przyjazdu.

1 miesięczna pojedyncza wiza wjazdowa: USD 25.00/1 aplikujący

1 miesięczna wielokrotna wiza wjazdowa: USD 50.00/1 aplikujący

3 miesięczna pojedyncza wiza wjazdowa: USD 25.00/1 aplikujący

3 miesięczna wielokrotna wiza wjazdowa: USD 50.00/1 aplikujący

6 miesięczna wielokrotna wiza wjazdowa: USD 95.00/1 aplikujący

1 rok wielokrotna wiza wjazdowa: USD 135.00/1 aplikujący

Pamiętaj, że opłata za podstemplowanie jest ustalana przez Wietnamskie Ministerstwo Finansów i nie zmieni się bez względu na to czy użyjesz normalnej, pilnej czy bardzo pilnej usługi.

Opłata za Podstemplowanie może być opłacona w Dolarach Amerykańskich lub Dolarach Wietnamskich, etc. By uniknąć jakichkolwiek niespodziewanych opłat za wymianę waluty naliczonych na lotnisku gorąco polecane są Dolary Amerykańskie.

Czy chcesz zaaplikować o Wizę Wietnamską już teraz?

Aplikuj o wizę do Wietnamu w chwili przyjazdu i zaoszczędź swój czas, oszczędź sobie problemów poddając się procedurze związanej z wypełnianiem dokumentów!

INFORMACJE NA TEMAT AMBASAD WIETNAMU

Uwaga

PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE O AMBASADACH WIETNAMU DOSTĘPNE W pOLSCE I KRAJACH SĄSIADUJĄCYCH. zAWIERAJĄ ADRES, NUMER TELEFONU, NUMER FAKSU ORAZ ADRES EMAIL.

1. Ambasada Wietnamu w Warszawie, Polska

 • Adres: Resorowa 36, 02-956 Warszawa, POLSKA
 • Telefon: (4822)  651 6098
 • Faks: (4822) 844 6021
 • Email: office[@]ambasadawietnamu.org

2. Ambasada Wietnamu w Berlinie, Niemcy

 • Adres: Elsenstrasse 3, Treptow, 12435 Berlin, NIEMCY
 • Telefon: (030) 536 30 10
 • Faks: 030) 536 30 20
 • Email: info[@]vietnambotschaft.org

3. Konsulat Generalny Wietnamu w Pradze, Czechy

 • Adres: Plzenska 214 / 2578, CZ-15000 Praga 5, Republika Czeska
 • Telefon: (420) 257 211 5
 • Faks: (420) 257 211 7
 • Email: dsqvietnamcz[@]yahoo.com

By uzyskać wizę w ambasadach Wietnamu zwykle musiałbyś poświęcić około jednego tygodnia by ją otrzymać. Używając tej opcji od aplikanta wymaga się wysłania oryginału paszportu pocztą lub osobiście i wypełnienia wymaganych dokumentów aplikacyjnych. Tym samym aplikacja o wizę w ambasadach może wymagać dodatkowego czasu i kosztów (transport i tym podobne) oprócz kosztów ze strony ambasad.

Jako, że procedura i nałożone opłaty za każdą wizę różnią się w zależności od ambasady, radzimy by skontaktować się z najbliższą ambasadą Wietnamu by uzyskać dokładną i aktualną informację. Jeśli chcesz uniknąć opisanego powyżej kłopotu, aplikacja o wizę w chwili przyjazdu jest idealną opcją. Możesz łatwo ją otrzymać klikając w link poniżej i wypełniając nasz zabezpieczony formularz aplikacyjny.